Skip links

HNC İNŞAATMADENÜRETİM

1950'li yıllardan bu güne taviz vermeden koruduğumuz kalite ve güven tesisi ; hizmet verdiğimiz bütün sektörlerde "Önce İnsan" değerimiz ile, gelecek nesillere umut dolu ve aydınlık bir gelecek inşa etmek görevimizdir.

Vizyon & Misyon
İnovasyonun, daha iyi bir gelecek inşa etmenin anahtarı olduğunu benimsedik.
AR-GE
Teknolojinin sağladığı bütün üst düzey kazanımları; bilimsel araştırmalar, deneyimsel çalışmalar ve sosyal sorumluluk bilinci ile daima insan ve doğaya katkı sağlayan projeler.
5/5
Neler Yapıyoruz?

İnşaatın sektörel kataloğunun bütününde varolabilme yeteneğimiz ile dünyanın herhangi bir bölgesinde ; Yol, köprü, altyapı, kamu alanları, toplu konut projeleri, kurum ve kuruluşların özel mimari projelerini inşa ediyoruz.

Madencilik faaliyet ve iştiraklerimizde, yeraltı kaynaklarının keşfinden, yüzeye çıkarılmasına, pazarlama ve üretimde kullanımına kadar her aşamasında geleceğe umut ile adım atıyoruz.

"hnc inşaat"

"önce insan"

01

/ Analiz

Finansal büyüklüğüne bakılmaksızın , kaydadeğer bütün projelerin temel anahtarı analizdir.Elimizde bulunan bütün verileri; branşında uzman personel ve sektörün lideri iş ortaklarımız ile tam değer ve verimlilikte sağlarız.

02

/ Sistematik

Formüller teknik dünyanın reçeteleridir. Yetenekli personel, liyakatli proje ortakları ve disiplinli çalışma; eğer başlangıçtan en sonuna kadar süreç bir sistematik ile işletilmiyor ise konspet'in yalnızca geçici bir...

03

/ Konsept

Değer verilen fikirler, yetenekli akıllarda birer mihenk taşına dönüşür.

04

/ Disiplin

Baştan sona; yaratıcı fikirlerin geniş ufkundan, kamunun engin tecrübelerinden sağladığımız kazanımlar ile daima yerinde ve uzun ömürlü projeler.

www.hnc.com.tr "kullanıcı deneyimi" gibi sebeplerle "Çerezler" kullanır;
ziyaretinize devam edebilmek için kabul etmelisiniz.
Explore
Drag